PRIELOM DO SVETA DIKTOVANIA

Program NEWTON Dictate 5 dodáváme ve verziách Business a Professional.

Business

Verzia Business je určená pre bežné kancelárske použitie so slovníkom všeobecnej slovenčiny. Je dodávaná v troch edíciách.

Základná krabicová edícia Business je na rozdiel od ostatných vybavená navyše kvalitným USB headsetom Sennheiser. Súčasne s elektronickou verziou Business poskytuje časovo neobmedzenú licenciu na používanie na jednom počítači. Licencia tretej edície, ktorá je označená Business 365, je platná jeden rok a funguje teda ako predplatné. Verzia s predplatným poskytuje prenositeľnosť na viac počítačov pomocou služby NEWTON Cloud.

Professional

Verzia Professional je určená odborníkom z rôznych profesijných oblastí, kde je potreba využívať slovníky s rôznym zameraním.

Licencia obsahuje okrem všeobecného slovníka aj jeden odborný slovník podľa vlastného výberu. Program vo verzii Professional môžete používať vďaka prenositeľnej licencii aj na rôznych počítačoch, či doma, v kancelárii alebo na cestách. Máte úplnú voľnosť vo výbere periférnych zvukových zariadení z nášho sortimentu, od jednoduchých mikrofónov, cez vyspelé digitálne záznamníky až po multifunkčné ovládacie konzoly.

© 2017 NEWTON Technologies, a.s.